Trainingen

Bovenbouw - Bovenbouw 1STE PLOEG
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Terrein A K3 TOM DALLE
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Terrein A K3 STEVE VAN MECHELEN
dinsdag 20:00 - 21:30 Keepers training Terrein A K3 PETER HAVERALS
donderdag 20:00 - 21:30 Team training Terrein A K3 TOM DALLE
donderdag 20:00 - 21:30 Team training Terrein A K3 STEVE VAN MECHELEN
 
Bovenbouw - Bovenbouw 2DE PLOEG
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Terrein A K2 STEVE VAN MECHELEN
dinsdag 20:00 - 21:30 Team training Terrein A K2 PATRICK DECKERS
dinsdag 20:00 - 21:30 Keepers training Terrein A K2 PETER HAVERALS
donderdag 20:00 - 21:30 Team training Terrein A K2 STEVE VAN MECHELEN
donderdag 20:00 - 21:30 Team training Terrein A K2 PATRICK DECKERS
 
Bovenbouw - Bovenbouw U17
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
dinsdag 18:30 - 19:55 Team training Terrein A K1 KENNY FLORUS
dinsdag 20:00 - 21:30 Keepers training Terrein A K1 PETER HAVERALS
donderdag 18:30 - 19:55 Team training Terrein A K1 KENNY FLORUS
 
Bovenbouw - Bovenbouw U15 A
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
dinsdag 18:30 - 20:00 Keepers training Terrein A K5 PETER HAVERALS
woensdag 19:30 - 21:00 Team training A1/A2 K5 DANNY RISKE
woensdag 19:30 - 21:00 Team training A1/A2 K5 STEVEN VERHAEGEN
vrijdag 19:30 - 21:00 Team training A1/A2 K5 DANNY RISKE
vrijdag 19:30 - 21:00 Team training A1/A2 K5 STEVEN VERHAEGEN
 
Bovenbouw - Bovenbouw U15 B
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
dinsdag 18:30 - 20:00 Keepers training Terrein A K6 PETER HAVERALS
woensdag 19:30 - 21:00 Team training A3/A4 K6 FRANK HUYGE
woensdag 19:30 - 21:00 Team training A3/A4 K6 STEVE VAN MECHELEN
vrijdag 19:30 - 21:00 Team training A3/A4 K6 FRANK HUYGE
vrijdag 19:30 - 21:00 Team training A3/A4 K6 STEVE VAN MECHELEN
 
Bovenbouw - Bovenbouw U15 C
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
dinsdag 18:30 - 20:00 Keepers training Terrein A K7 PETER HAVERALS
woensdag 19:30 - 21:00 Team training B1/B2 K7 STEVEN DE MEULDER, MICHEL STEVENS
vrijdag 19:30 - 21:00 Team training B1/B2 K7 STEVEN DE MEULDER, MICHEL STEVENS
 
Middenbouw - Middenbouw U13 A
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
woensdag 18:00 - 19:25 Team training B2 K3 RUDY MUSSCHE
woensdag 18:00 - 19:30 Keepers training Terrein C K3 PETER HAVERALS
vrijdag 18:00 - 19:25 Team training B2 K3 RUDY MUSSCHE
 
Middenbouw - Middenbouw U13 B
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
woensdag 18:00 - 19:25 Team training B3 K3
woensdag 18:00 - 19:30 Keepers training Terrein C K3 PETER HAVERALS
vrijdag 18:00 - 19:25 Team training B3 K3
 
Middenbouw - Middenbouw U12 A
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
woensdag 18:00 - 19:25 Team training A4 K1 TOMMY HOEVEN
woensdag 18:00 - 19:30 Keepers training Terrein C K1 PETER HAVERALS
vrijdag 18:00 - 19:25 Team training A4 K1 TOMMY HOEVEN
 
Middenbouw - Middenbouw U12 B
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
woensdag 18:00 - 19:25 Team training B1 K2 STEVEN DE MOOR
woensdag 18:00 - 19:30 Keepers training Terrein C K2 PETER HAVERALS
vrijdag 18:00 - 19:25 Team training B1 K2 STEVEN DE MOOR
 
Middenbouw - Middenbouw U11 A
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
woensdag 18:00 - 19:25 Team training A2 K6 SVEN AERTS
woensdag 18:00 - 19:30 Keepers training Terrein C K6 PETER HAVERALS
vrijdag 18:00 - 19:25 Team training A2 K6 SVEN AERTS
 
Middenbouw - Middenbouw U11 B
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
woensdag 18:00 - 19:25 Team training A3 K7 KURT MATTHYSSEN
vrijdag 18:00 - 19:25 Team training A3 K7 KURT MATTHYSSEN
 
Middenbouw - Middenbouw U10
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
woensdag 18:00 - 19:25 Team training A1 K5 CLIFF PILLIN
vrijdag 18:00 - 19:25 Team training A1 K5 CLIFF PILLIN
vrijdag 18:00 - 19:30 Keepers training Terrein C K5 PETER HAVERALS
 
Onderbouw - Onderbouw U9 A
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
woensdag 17:00 - 17:55 Team training A5 K3 GLENN BROSENS
woensdag 17:00 - 17:55 Team training A5 K3 TINO BALAZS
vrijdag 17:00 - 17:55 Team training A5 K3 GLENN BROSENS
vrijdag 17:00 - 17:55 Team training A5 K3 TINO BALAZS
vrijdag 18:00 - 19:30 Keepers training Terrein C K3 PETER HAVERALS
 
Onderbouw - Onderbouw U9 B
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
woensdag 17:00 - 17:55 Team training A6 K3 WIM MOENS
woensdag 17:00 - 17:55 Team training A6 K3 WOUT VAN GILS
vrijdag 17:00 - 17:55 Team training A6 K3 WIM MOENS
vrijdag 17:00 - 17:55 Team training A6 K3 WOUT VAN GILS
vrijdag 18:00 - 19:30 Keepers training Terrein C K3 PETER HAVERALS
 
Onderbouw - Onderbouw U8 A
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
woensdag 17:00 - 17:55 Team training A3 K2 KRIS VAN DEN WYNGAERT
woensdag 17:00 - 17:55 Team training A3 K2 SAMEH HELMY
vrijdag 17:00 - 17:55 Team training A3 K2 KRIS VAN DEN WYNGAERT
vrijdag 17:00 - 17:55 Team training A3 K2 SAMEH HELMY
vrijdag 18:00 - 19:30 Keepers training Terrein C K2 PETER HAVERALS
 
Onderbouw - Onderbouw U8 B
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
woensdag 17:00 - 17:55 Team training A4 K2 RINO VAN SUETENDAEL
woensdag 17:00 - 17:55 Team training A4 K2 DANNY RISKE
vrijdag 17:00 - 17:55 Team training A4 K2 RINO VAN SUETENDAEL
vrijdag 17:00 - 17:55 Team training A4 K2 DANNY RISKE
vrijdag 18:00 - 19:30 Keepers training Terrein C K2 PETER HAVERALS
 
Onderbouw - Onderbouw U7 A
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
woensdag 17:00 - 17:55 Team training A2 K1 OLIVIER HUYBRECHTS
woensdag 17:00 - 17:55 Team training A2 K1 SALIH AKDOGDU
vrijdag 17:00 - 17:55 Team training A2 K1 OLIVIER HUYBRECHTS
vrijdag 17:00 - 17:55 Team training A2 K1 SALIH AKDOGDU
 
Onderbouw - Onderbouw U7 B
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
woensdag 17:00 - 17:55 Team training A2 K1 SVEN HENKENS
vrijdag 17:00 - 17:55 Team training A2 K1 SVEN HENKENS
 
Onderbouw - Onderbouw U6
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
Seizoen 2018/2019
woensdag 17:00 - 17:55 Team training A1 K7 JACKY AUDENAERT
woensdag 17:00 - 17:55 Team training A1 K7 LOEKA DALLE
vrijdag 17:00 - 17:55 Team training A1 K7 JACKY AUDENAERT
vrijdag 17:00 - 17:55 Team training A1 K7 LOEKA DALLE
 

Contact

KSK Ekeren Donk
Sportcomplex De Oude Landen 135/1
2180 Ekeren
E-mail: info@kskdonk.be
Tel: 03/645 25 67
Terug naar boven