tornooischema donksedag 2018

BETON HALELUJAH
DE MARIO'S
DE TOPPERS
DE VETTIGE HOEK
ESVO
FC DE NOTENBOOM
FC DE OUDELANDEN
FC FRUVEL
FC LUMBAGO
PATRO 4
SC LEUGENBERG
SLOEBERKES
SOK Zilveren hoek
TEAM DEVIDA
TEAM TIM
THE GREAT OLD
Poule: POULE 1
  • BETON HALELUJAH
  • DE VETTIGE HOEK
  • ESVO
  • FC FRUVEL
  • SLOEBERKES
  • SOK Zilveren hoek
  • TEAM TIM
Poule: POULE 2
  • DE MARIO'S
  • DE TOPPERS
  • FC DE NOTENBOOM
  • FC DE OUDELANDEN
  • FC LUMBAGO
  • PATRO 4
  • SC LEUGENBERG
  • TEAM DEVIDA
  • THE GREAT OLD
POULE
11:00 12/05 POULE 2 A1 THE GREAT OLD 9 - 0 DE TOPPERS
11:00 12/05 POULE 2 A2 TEAM DEVIDA 0 - 13 DE MARIO'S
11:00 12/05 POULE 1 A3 TEAM TIM 1 - 1 BETON HALELUJAH
11:00 12/05 POULE 1 A4 SOK Zilveren hoek 4 - 5 DE VETTIGE HOEK
11:20 12/05 POULE 1 A1 SLOEBERKES 3 - 2 ESVO
11:20 12/05 POULE 2 A2 SC LEUGENBERG 0 - 5 FC DE NOTENBOOM
11:20 12/05 POULE 2 A3 PATRO 4 2 - 3 FC DE OUDELANDEN
11:20 12/05 POULE 2 A4 FC LUMBAGO 3 - 2 DE MARIO'S
11:40 12/05 POULE 2 A1 FC DE NOTENBOOM 5 - 2 THE GREAT OLD
11:40 12/05 POULE 2 A2 DE TOPPERS 14 - 1 TEAM DEVIDA
11:40 12/05 POULE 1 A3 BETON HALELUJAH 3 - 1 FC FRUVEL
11:40 12/05 POULE 1 A4 DE VETTIGE HOEK 2 - 2 TEAM TIM
12:00 12/05 POULE 1 A1 ESVO 3 - 1 SOK Zilveren hoek
12:00 12/05 POULE 2 A2 FC DE OUDELANDEN 3 - 0 SC LEUGENBERG
12:00 12/05 POULE 2 A3 FC LUMBAGO 0 - 1 PATRO 4
12:00 12/05 POULE 2 A4 DE MARIO'S 4 - 1 DE TOPPERS
12:20 12/05 POULE 2 A1 THE GREAT OLD 1 - 4 FC DE OUDELANDEN
12:20 12/05 POULE 2 A2 TEAM DEVIDA 2 - 8 FC DE NOTENBOOM
12:20 12/05 POULE 1 A3 FC FRUVEL 2 - 1 SLOEBERKES
12:20 12/05 POULE 1 A4 BETON HALELUJAH 1 - 0 DE VETTIGE HOEK
12:40 12/05 POULE 1 A1 TEAM TIM 3 - 2 ESVO
12:40 12/05 POULE 2 A2 SC LEUGENBERG 4 - 0 FC LUMBAGO
12:40 12/05 POULE 2 A3 DE MARIO'S 0 - 3 PATRO 4
12:40 12/05 POULE 2 A4 DE TOPPERS 0 - 8 FC DE NOTENBOOM
13:00 12/05 POULE 2 A1 FC LUMBAGO 1 - 6 THE GREAT OLD
13:00 12/05 POULE 2 A2 FC DE OUDELANDEN 6 - 1 TEAM DEVIDA
13:00 12/05 POULE 1 A3 SOK Zilveren hoek 2 - 0 FC FRUVEL
13:00 12/05 POULE 1 A4 SLOEBERKES 1 - 2 BETON HALELUJAH
13:20 12/05 POULE 1 A1 DE VETTIGE HOEK 3 - 2 ESVO
13:20 12/05 POULE 2 A2 PATRO 4 1 - 4 SC LEUGENBERG
13:20 12/05 POULE 2 A3 FC DE NOTENBOOM 7 - 3 DE MARIO'S
13:20 12/05 POULE 2 A4 FC DE OUDELANDEN 8 - 2 DE TOPPERS
13:40 12/05 POULE 2 A1 THE GREAT OLD 6 - 1 PATRO 4
13:40 12/05 POULE 2 A2 TEAM DEVIDA 4 - 12 FC LUMBAGO
13:40 12/05 POULE 1 A3 FC FRUVEL 1 - 2 TEAM TIM
13:40 12/05 POULE 1 A4 SLOEBERKES 2 - 4 SOK Zilveren hoek
14:00 12/05 POULE 1 A1 ESVO 4 - 2 BETON HALELUJAH
14:00 12/05 POULE 2 A2 SC LEUGENBERG 2 - 0 DE MARIO'S
14:00 12/05 POULE 2 A3 FC DE NOTENBOOM 1 - 1 FC DE OUDELANDEN
14:00 12/05 POULE 2 A4 DE TOPPERS 4 - 9 FC LUMBAGO
14:20 12/05 POULE 2 A1 SC LEUGENBERG 1 - 3 THE GREAT OLD
14:20 12/05 POULE 2 A2 PATRO 4 9 - 0 TEAM DEVIDA
14:20 12/05 POULE 1 A3 FC FRUVEL 0 - 4 DE VETTIGE HOEK
14:20 12/05 POULE 1 A4 TEAM TIM 1 - 6 SLOEBERKES
14:40 12/05 POULE 1 A1 BETON HALELUJAH 3 - 4 SOK Zilveren hoek
14:40 12/05 POULE 2 A2 DE MARIO'S 0 - 3 FC DE OUDELANDEN
14:40 12/05 POULE 2 A3 FC LUMBAGO 4 - 4 FC DE NOTENBOOM
14:40 12/05 POULE 2 A4 PATRO 4 8 - 0 DE TOPPERS
15:00 12/05 POULE 2 A1 DE MARIO'S 0 - 6 THE GREAT OLD
15:00 12/05 POULE 2 A2 TEAM DEVIDA 3 - 8 SC LEUGENBERG
15:00 12/05 POULE 1 A3 ESVO 4 - 2 FC FRUVEL
15:00 12/05 POULE 1 A4 DE VETTIGE HOEK 3 - 1 SLOEBERKES
15:20 12/05 POULE 1 A1 SOK Zilveren hoek 0 - 3 TEAM TIM
15:20 12/05 POULE 2 A2 FC DE OUDELANDEN 3 - 4 FC LUMBAGO
15:20 12/05 POULE 2 A3 FC DE NOTENBOOM 2 - 1 PATRO 4
15:20 12/05 POULE 2 A4 DE TOPPERS 2 - 6 SC LEUGENBERG
15:40 12/05 POULE 2 A2 THE GREAT OLD 7 - 2 TEAM DEVIDA
KRUISFINALE 1-4
16:00 12/05 A1 DE VETTIGE HOEK 0 - 3 ESVO
16:00 12/05 A3 FC DE NOTENBOOM 3 - 1 SC LEUGENBERG
KRUISFINALE 2 - 3
16:00 12/05 A2 TEAM TIM 0 - 0 ESVO   Strafschoppen: 0 - 22
16:00 12/05 A4 FC DE OUDELANDEN 2 - 4 THE GREAT OLD
FINALE 3 - 4
16:30 12/05 A3 SC LEUGENBERG 2 - 3 FC DE OUDELANDEN
16:30 12/05 0/0 A4 DE VETTIGE HOEK 5 - 4 TEAM TIM
FINALE 1 - 2
16:30 12/05 A1 ESVO - ESVO
16:30 12/05 0/0 A2 FC DE NOTENBOOM - THE GREAT OLD
Poule: POULE 1
Team Pld W D L GD GF GA Pts
DE VETTIGE HOEK 6 4 1 1 7 17 10 13
TEAM TIM 6 3 2 1 0 12 12 11
BETON HALELUJAH 6 3 1 2 1 12 11 10
ESVO 6 3 0 3 3 17 14 9
SOK Zilveren hoek 6 3 0 3 -1 15 16 9
SLOEBERKES 6 2 0 4 0 14 14 6
FC FRUVEL 6 1 0 5 -10 6 16 3
Uitslagen BETON HALELUJAH DE VETTIGE HOEK ESVO FC FRUVEL SLOEBERKES SOK Zilveren hoek TEAM TIM
BETON HALELUJAH   1 - 0 2 - 4 3 - 1 2 - 1 3 - 4 1 - 1
DE VETTIGE HOEK 0 - 1   3 - 2 4 - 0 3 - 1 5 - 4 2 - 2
ESVO 4 - 2 2 - 3   4 - 2 2 - 3 3 - 1 2 - 3
FC FRUVEL 1 - 3 0 - 4 2 - 4   2 - 1 0 - 2 1 - 2
SLOEBERKES 1 - 2 1 - 3 3 - 2 1 - 2   2 - 4 6 - 1
SOK Zilveren hoek 4 - 3 4 - 5 1 - 3 2 - 0 4 - 2   0 - 3
TEAM TIM 1 - 1 2 - 2 3 - 2 2 - 1 1 - 6 3 - 0  
Poule: POULE 2
Team Pld W D L GD GF GA Pts
FC DE NOTENBOOM 8 6 2 0 27 40 13 20
FC DE OUDELANDEN 8 6 1 1 20 31 11 19
THE GREAT OLD 8 6 0 2 26 40 14 18
SC LEUGENBERG 8 5 0 3 8 25 17 15
FC LUMBAGO 8 4 1 3 5 33 28 13
PATRO 4 8 4 0 4 11 26 15 12
DE MARIO'S 8 2 0 6 -3 22 25 6
DE TOPPERS 8 1 0 7 -30 23 53 3
TEAM DEVIDA 8 0 0 8 -64 13 77 0
Uitslagen DE MARIO'S DE TOPPERS FC DE NOTENBOOM FC DE OUDELANDEN FC LUMBAGO PATRO 4 SC LEUGENBERG TEAM DEVIDA THE GREAT OLD
DE MARIO'S   4 - 1 3 - 7 0 - 3 2 - 3 0 - 3 0 - 2 13 - 0 0 - 6
DE TOPPERS 1 - 4   0 - 8 2 - 8 4 - 9 0 - 8 2 - 6 14 - 1 0 - 9
FC DE NOTENBOOM 7 - 3 8 - 0   1 - 1 4 - 4 2 - 1 5 - 0 8 - 2 5 - 2
FC DE OUDELANDEN 3 - 0 8 - 2 1 - 1   3 - 4 3 - 2 3 - 0 6 - 1 4 - 1
FC LUMBAGO 3 - 2 9 - 4 4 - 4 4 - 3   0 - 1 0 - 4 12 - 4 1 - 6
PATRO 4 3 - 0 8 - 0 1 - 2 2 - 3 1 - 0   1 - 4 9 - 0 1 - 6
SC LEUGENBERG 2 - 0 6 - 2 0 - 5 0 - 3 4 - 0 4 - 1   8 - 3 1 - 3
TEAM DEVIDA 0 - 13 1 - 14 2 - 8 1 - 6 4 - 12 0 - 9 3 - 8   2 - 7
THE GREAT OLD 6 - 0 9 - 0 2 - 5 1 - 4 6 - 1 6 - 1 3 - 1 7 - 2  
Deze gegevens zijn nog niet bekend

Contact

KSK Ekeren Donk
Sportcomplex De Oude Landen 135/1
2180 Ekeren
E-mail: info@kskdonk.be
Tel: 03/645 25 67
Terug naar boven