Bovenbouw - U17 PROV & GEW

Teamleden

Spelers
MAXIME BLONDEEL DOELMAN      
PETROS JAGUBJAN DOELMAN      
MILAN MUYSHONDT DOELMAN      
DENZEL ADJETEY        
LIPSEY - JUNIOR ADU AGYEMANG        
OTHMANE BENSSELLAM        
ARNO BRACK        
WARD BUYS        
TIMO CALLEWAERT        
NATHAN DE BRAUWER        
JULES DE FEYTER        
SEPPE DE GROOT        
WILLIAM DE SCHUTTER        
JARNE DECKERS        
FAËZ GABAR KHEL        
MATSE GEERTS        
MATZ JANSEN        
MATS JANSSENS        
AXEL KNAEPKENS        
JONAS LUYSTERBORG        
STEF MERTENS        
SEBASTIAN MIGLIACCIO        
NATHAN NAYANZAKA        
EPHRAIM OPOKU        
LUQUE POZO JIMENEZ        
JANNIC REMERY        
YARO RISKÉ        
YENTE SCHRAM        
PRINCE SLOT        
JEF SMITS        
JESSE STEVENS        
STAN STEVENS        
KENZIE STOCKAER        
CAINE VAN DEN BRANDE        
BRENT VERLEY        
ROBBE VERMEERSCH        
SALIM ZAMRANI        
 
Overige teamleden
KENNY FLORUS TRAINER
DANNY RISKE TRAINER
RUDY REMERY AFGEVAARDIGDE

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr.# Faciliteit Veld Kk. thuis Kk. uit Aanwezig
C 15-12-2019 afgelast U17 PROV & GEW K. Schelle Sp. A - -
C 22-12-2019 afgelast U17 PROV & GEW K Ternesse VV A - -
C 29-12-2019 afgelast K. Schelle Sp. A U17 PROV & GEW - -

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr.# Eindstand Verslag
C 08-12-2019 afgelast K Ternesse VV A U17 PROV & GEW
C 01-12-2019 09:30 U17 PROV & GEW K. Sint Job FC A 2-4
C 24-11-2019 10:30 KFC Katelijne U17 PROV & GEW 1-1
C 10-11-2019 09:30 U17 PROV & GEW K.RC Mechelen A 4-3
C 03-11-2019 10:00 KFC Antonia A U17 PROV & GEW 3-1
C 27-10-2019 09:30 U17 PROV & GEW SK sGravenwezel-Schilde A 4-3
C 20-10-2019 09:30 K.SC Mechelen A U17 PROV & GEW 3-5
C 20-10-2019 09:30 K.SC Mechelen U17 PROV & GEW 3-5
C 13-10-2019 11:15 K. Sint Job FC A U17 PROV & GEW 2-4
C 06-10-2019 09:30 U17 PROV & GEW KFC Katelijne 3-0
C 22-09-2019 10:00 K.RC Mechelen A U17 PROV & GEW 3-2
C 15-09-2019 09:30 U17 PROV & GEW KFC Antonia A 2-1
C 08-09-2019 09:30 SK sGravenwezel-Schilde A U17 PROV & GEW 8-3
C 01-09-2019 09:30 U17 PROV & GEW K.SC Mechelen A 5-3
C 01-09-2019 09:30 U17 PROV & GEW K.SC Mechelen 5-3

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 SK sGravenwezel-Schilde A 13 10 1 2 31 79 32 47 0
2 K. Sint Job FC A 14 9 3 2 30 55 31 24 0
3 KFC Antonia A 12 9 1 2 28 47 13 34 0
4 U17 PROV & GEW 12 7 1 4 22 36 34 2 0
5 K Ternesse VV A 12 5 0 7 15 35 35 0 0
6 K.SC Mechelen A 12 4 1 7 13 32 51 -19 0
7 K. Schelle Sp. A 12 3 0 9 9 24 51 -27 0
8 KFC Katelijne 12 1 3 8 6 14 42 -28 0
9 K.RC Mechelen A 11 1 2 8 5 13 46 -33 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 12-12-2019 03:01

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 19:55 A3/A4 K5 Team training Seizoen 2018/2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 20:00 Terrein A K5 Keepers training Seizoen 2018/2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vrijdag 19:30 - 21:00 A1/A2 K5 Team training Seizoen 2018/2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vrijdag 19:30 - 21:00 A1/A2 K5 Team training Seizoen 2018/2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Contact

KSK Ekeren Donk
Sportcomplex De Oude Landen 135/1
2180 Ekeren
E-mail: info@kskdonk.be
Tel: 03/645 25 67
Terug naar boven