Bovenbouw - 1STE PLOEG

Teamleden

Spelers
JASON MAES DOELMAN      
HAIKO SWIGGERS DOELMAN      
ADRIAN ARAMBASIC        
MAXIME AUGUSTYNS        
DENIS BELIAEV        
ROMAN BELIAEV        
MORAD BOUGRIA        
JORDY D'HOOGE        
WOUTER DE NYS        
YANNICK FOND        
SIEBE GEENS        
ROY GYS        
JARRY GYS        
RUBEN MANDE        
YANNIK MATTHYSSEN        
DIMITRI SCHURMANS        
JOE SPIRLET        
BRIAN VANDEVELDE        
TIM VERBEKE        
 
Overige teamleden
EDDY SCHUTZ KINE
VEERLE VAN DER HELST KINE
STEVEN DE MEULDER TRAINER
STEVE VAN MECHELEN TRAINER
PETER HAVERALS KEEPERSTRAINER
HARRIE GEIJSEN AFGEVAARDIGDE

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr.# Faciliteit Veld Kk. thuis Kk. uit Aanwezig
C 22-09-2019 15:00 1STE PLOEG St. Lenaarts B - - 13:30
C 06-10-2019 15:00 1STE PLOEG KSV Wildert - - 13:30
C 13-10-2019 15:00 KFC Schoten SK 1STE PLOEG - - 13:15
C 20-10-2019 15:00 1STE PLOEG KFC Olympic Essen - - 13:30
C 26-10-2019 19:30 S.V. Noorse A 1STE PLOEG - - 18:00
C 03-11-2019 14:30 1STE PLOEG FC Merksem - - 13:00
C 09-11-2019 19:30 Horendonk FC 1STE PLOEG - - 17:25
C 17-11-2019 14:30 1STE PLOEG SK sGravenwezel-Schilde B - - 13:00
C 23-11-2019 20:00 KSOC Maria t. Heide 1STE PLOEG - - 18:15
C 01-12-2019 14:30 1STE PLOEG K. Gooreind VV - - 13:00
C 08-12-2019 14:30 K. Mariaburg VK B 1STE PLOEG - - 12:50
C 14-12-2019 19:30 Exc. FC Essen 1STE PLOEG - - 17:25
C 05-01-2020 14:30 1STE PLOEG SC City Pirates Antwerpen B - - 13:00
C 12-01-2020 15:00 K. Heibos SV 1STE PLOEG - - 13:05
C 19-01-2020 14:30 1STE PLOEG Putte SK - - 13:00
C 26-01-2020 14:30 1STE PLOEG K. Nieuwmoer FC - - 13:00
C 02-02-2020 15:00 St. Lenaarts B 1STE PLOEG - - 13:30
C 16-02-2020 15:00 KSV Wildert 1STE PLOEG - - 12:55
C 23-02-2020 15:00 1STE PLOEG KFC Schoten SK - - 13:30
C 29-02-2020 20:00 KFC Olympic Essen 1STE PLOEG - - 18:00
C 08-03-2020 15:00 1STE PLOEG S.V. Noorse A - - 13:30
C 15-03-2020 15:00 FC Merksem 1STE PLOEG - - 13:20
C 22-03-2020 15:00 1STE PLOEG Horendonk FC - - 13:30
C 28-03-2020 19:30 SK sGravenwezel-Schilde B 1STE PLOEG - - 18:00
C 05-04-2020 15:00 1STE PLOEG KSOC Maria t. Heide - - 13:30
C 19-04-2020 15:00 K. Gooreind VV 1STE PLOEG - - 13:30
C 26-04-2020 15:00 1STE PLOEG K. Mariaburg VK B - - 13:30

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstr.# Eindstand Verslag
C 14-09-2019 19:30 K. Nieuwmoer FC 1STE PLOEG 1-1
C 08-09-2019 15:00 Putte SK 1STE PLOEG 4-0
C 01-09-2019 15:00 1STE PLOEG K. Heibos SV 0-0
C 28-08-2019 20:00 SC City Pirates Antwerpen B 1STE PLOEG 2-2
C 25-08-2019 15:00 1STE PLOEG Exc. FC Essen 1-1

Standen

Positie Club Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Merksem 5 5 0 0 15 21 4 17 0
2 K. Gooreind VV 4 4 0 0 12 16 1 15 0
2 KSOC Maria t. Heide 5 4 0 1 12 17 7 10 0
2 St. Lenaarts B 5 4 0 1 12 12 11 1 0
5 Putte SK 5 3 0 2 9 13 10 3 0
6 Exc. FC Essen 4 2 2 0 8 12 4 8 0
7 K. Nieuwmoer FC 5 2 1 2 7 11 6 5 0
7 SK sGravenwezel-Schilde B 5 2 1 2 7 10 11 -1 0
7 KSV Wildert 5 2 1 2 7 10 12 -2 0
10 Horendonk FC 5 2 0 3 6 8 17 -9 0
11 K. Mariaburg VK B 4 1 1 2 4 11 10 1 0
11 K. Heibos SV 4 1 1 2 4 2 4 -2 0
11 KFC Olympic Essen 5 1 1 3 4 8 11 -3 0
14 1STE PLOEG 5 0 4 1 4 4 8 -4 0
15 SC City Pirates Antwerpen B 4 0 1 3 1 9 13 -4 0
15 S.V. Noorse A 5 0 1 4 1 5 18 -13 0
17 KFC Schoten SK 5 0 0 5 0 4 26 -22 0
| Ws: gespeeld | W: gewonnen | G: gelijk | V: verloren | Pnt: punten | +: doelpunten voor | -: doelpunten tegen | S: saldo | T: tucht |
Laatst bijgewerkt: 21-09-2019 03:00

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 Terrein A K3 Team training Seizoen 2018/2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 Terrein A K3 Team training Seizoen 2018/2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 Terrein A K3 Keepers training Seizoen 2018/2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 Terrein A K3 Team training Seizoen 2018/2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:30 Terrein A K3 Team training Seizoen 2018/2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
www.ksk-ekeren-donk.be
Voetbalstage Genk 2, 3 en 4 augustus 2019
04-08-2019

Berichten



Contact

KSK Ekeren Donk
Sportcomplex De Oude Landen 135/1
2180 Ekeren
E-mail: info@kskdonk.be
Tel: 03/645 25 67
Terug naar boven